ВІННЕР ГРУП УКРАЇНА СЬОГОДНІ - ЦЕ:

СТАБІЛЬНІСТЬ І РОЗВИТОК

КОРПОРАТИВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ВІННЕР КОЛЕДЖ»

 • Навчання працівників групи компаній «Віннер»

  Програма розвитку ключових та менеджерських компетенцій сформована з урахуванням стажу роботи віннерівців в компанії. Від азів ефективного спілкування до основ менеджменту, за допомогою наших тренінгових програм, вебінарів та індивідуальних коучингів співробітники компанії мають змогу зростати професійно, підвищувати особисту ефективність, розвивають бізнес-гнучкість, життєстійкість та лідерство.

 • Навчання працівників дилерської мережі «Віннер»

  Аудиторні програми, практикуми, електронні курси та навчання на робочому місці дозволяють співробітникам дилерських центрів максимально швидко опановувати не тільки академічні знання, а й здобувати, підсилювати практичні навички, необхідні для щоденної роботи відповідно до стандартів виробників та імпортера.

 • Дистанційне навчання

  Формат, який дає змогу співробітникам навчатися де та коли завгодно. Електронні та відео курси, записи вебінарів та актуальних зустрічей по гарячих питаннях, навчальні марафони й тести, доступні на різних носіях, завжди в доступі для тих, хто готовий присвятити час власному розвитку.

 • Креативні напрями

  Живі зустрічі і велика відео бібліотека, що містить безліч неймовірно цікавих тем, бізнесових і не тільки! Проєкт I-Sessions знайомить віннерівців з представниками різних галузей життя українського суспільства, дозволяє ширше поглянути на світ, знайти свої власні інсайти. Проєкт «Креативні ранки» - платформа для обговорення нагальних, цікавих та значущих питань. Тут можна ділитися думками, дізнаватися про досвід колег та шукати нові, нестандартні рішення.

   

   

КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Коли добрі справи єднають. Корпоративне волонтерство у «Віннер» – це про рушійну силу людяності та час в компанії однодумців, що разом долають перешкоди.

 • Даруємо життя разом!

  Долучаємося до щорічної всеукраїнської програми – День донора, що проходить в офісах «Віннер», та ділимося частинкою себе, щоб врятувати чиєсь життя.

  Дізнатися більше

 • Допомагаємо планеті разом!

  Регулярно проводимо акції по збору сміття в паркових зонах та річках, колективно висаджуємо дерева та дбаємо про навколишнє середовище, вправно сортуючи відходи в офісах та навчаючи інших дбайливо ставитися до довкілля.

  Дізнатися більше

 • Біжимо разом!

  Кожного року традиційно святкуємо День Києва, беручи участь у спортивно-благодійному проєкті «Пробіг під каштанами» та нагадуємо суспільству про проблему вроджених вад серця у дітей та можливості її вирішення.

  Дізнатися більше

 • Опікуємося та підтримуємо разом!

  На постійній основі беремо участь в програмах, направлених на покращення життя дітей уразливих категорій: ігри та турбота для найменших, наставництво для підлітків, підтримка в подоланні хвороб маленьких пацієнтів лікарень. Маємо мету, щоб кожна дитина була здоровою, щасливою та в безпеці і робимо свій вклад в це вже сьогодні.

  Дізнатися більше

 • Разом до Перемоги!

  Благодійність буквально вбудована в ДНК нашої компанії, яку ми реалізовуємо через корпоративний Фонд імені родини Гинянських. У воєнний час актуальна діяльність Фонду зосереджена на підтримці Збройних Сил, інших військових формувань, медиків та українців, які постраждали внаслідок війни. 

  Приєднуйся до нашої команди та стань опорою для країни!

  Дізнатися більше

КОРПОРАТИВНІ ЗАХОДИ

КОРПОРАТИВНІ ЗАХОДИ