ВІННЕР ГРУП УКРАЇНА СЬОГОДНІ - ЦЕ:

СТАБІЛЬНІСТЬ І РОЗВИТОК

КОРПОРАТИВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ВІННЕР КОЛЕДЖ»

 • Навчання працівників групи компаній «Віннер»

  Програма розвитку ключових та менеджерських компетенцій сформована з урахуванням стажу роботи віннерівців в компанії. Від азів ефективного спілкування до основ менеджменту, за допомогою наших тренінгових програм, вебінарів та індивідуальних коучингів співробітники компанії мають змогу зростати професійно, підвищувати особисту ефективність, розвивають бізнес-гнучкість, життєстійкість та лідерство.

 • Навчання працівників дилерської мережі «Віннер»

  Аудиторні програми, практикуми, електронні курси та навчання на робочому місці дозволяють співробітникам дилерських центрів максимально швидко опановувати не тільки академічні знання, а й здобувати, підсилювати практичні навички, необхідні для щоденної роботи відповідно до стандартів виробників та імпортера.

 • Дистанційне навчання

  Формат, який дає змогу співробітникам навчатися де та коли завгодно. Електронні та відео курси, записи вебінарів та актуальних зустрічей по гарячих питаннях, навчальні марафони й тести, доступні на різних носіях, завжди в доступі для тих, хто готовий присвятити час власному розвитку.

 • Креативні напрями

  Живі зустрічі і велика відео бібліотека, що містить безліч неймовірно цікавих тем, бізнесових і не тільки! Проєкт I-Sessions знайомить віннерівців з представниками різних галузей життя українського суспільства, дозволяє ширше поглянути на світ, знайти свої власні інсайти. Проєкт «Креативні ранки» - платформа для обговорення нагальних, цікавих та значущих питань. Тут можна ділитися думками, дізнаватися про досвід колег та шукати нові, нестандартні рішення.

   

   

КОРПОРАТИВНА СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Коли добрі справи єднають. Корпоративне волонтерство у «Віннер» – це про рушійну силу людяності та час в компанії однодумців, що разом долають перешкоди.

 • Даруємо життя разом!

  Долучаємося до щорічної всеукраїнської програми – День донора, що проходить в офісах «Віннер», та ділимося частинкою себе, щоб врятувати чиєсь життя.

  Дізнатися більше

 • Допомагаємо планеті разом!

  Регулярно проводимо акції по збору сміття в паркових зонах та річках, колективно висаджуємо дерева та дбаємо про навколишнє середовище, вправно сортуючи відходи в офісах та навчаючи інших дбайливо ставитися до довкілля.

  Дізнатися більше

 • Біжимо разом!

  Кожного року традиційно святкуємо День Києва, беручи участь у спортивно-благодійному проєкті «Пробіг під каштанами» та нагадуємо суспільству про проблему вроджених вад серця у дітей та можливості її вирішення.

  Дізнатися більше

 • Опікуємося та підтримуємо разом!

  На постійній основі беремо участь в програмах, направлених на покращення життя дітей уразливих категорій: ігри та турбота для найменших, наставництво для підлітків, підтримка в подоланні хвороб маленьких пацієнтів лікарень. Маємо мету, щоб кожна дитина була здоровою, щасливою та в безпеці і робимо свій вклад в це вже сьогодні.

  Дізнатися більше

КОРПОРАТИВНІ ЗАХОДИ

КОРПОРАТИВНІ ЗАХОДИ