• «В компанії на них чекають»: Winner про досвід взаємодії з учасниками АТО/ООС

  Попри велику кількість програм для ветеранів, статистика щодо їх адаптації до цивільного життя все ще дуже сумна. Цифри свідчать, що майже кожен четвертий колишній учасник АТО/ООС залишається без роботи. Проте у Winner Group Ukraine героям раді -  їх активно запрошують до команди й цінують їхній військовий досвід.

  Детально про це у статті на сайті happymonday.ua

   

 • Турбота про людей. Як Winner Group Ukraine успішно будує HR-стратегію

  Winner Group Ukraine швидко набирає прискорення. Разом з розвитком нашого бізнесу, ми прагнемо перевершувати очікування наших працівників та виділятися серед лідерів українського ринку роботодавців. Саме тому ми допомагаємо віннерівцям зростати разом з компанією та маємо за мету бути бажаним роботодавцем для нових спеціалістів.
   
  Про це та інші цікаві деталі HR-стратегії Winner Group Ukraine на Liga.net

 • Іван Гинянський: "Коли ти заробляєш, твоя відповідальність полягає в тому, щоб віддавати"

  Коли ти заробляєш, твоя відповідальність полягає і в тому, щоб віддавати. Гроші нічого не варті. Вартує дружба, здоров’я, допомога і турбота", — наголошує CEO та власник Winner Іван Гинянський.

  Деталі про це ми розповіли у статті для видання delo.ua

 • Група компаній Winner інвестує в Україну з 1992 року

  Група компаній Winner продовжує свою діяльність, спираючись на довіру й підтримку клієнтів та співробітників, і є прикладом чесного, прозорого й соціально відповідального бізнесу в Україні. Компанія відіграє важливу роль у розвитку українського бізнесу та сприяє побудові сильної та стійкої економіки.

  Ознайомитися зі статтею можна на сайті Ukraine Invest